Каталог статей Chytayka

Белый каталог бесплатных статей

Разместить статью

Forex [48]
SEO [55]
UcoZ [0]
Авто и мото [148]
Бизнес [168]
Бытовая техника [53]
Вокруг нас [26]
Дети и родители [51]
Духовность [11]
Закон и право [24]
Здоровье и медицина [120]
Интернет [92]
Карьера [3]
Компьютеры и оргтехника [85]
Красота и здоровье [28]
Kулинария [24]
Культура и искусство [33]
Маркетинг [12]
Мебель [18]
Металлы [3]
Мир глазами журналиста [10]
Мобильные телефоны [17]
На злобу дня [6]
Наука и образование [62]
Недвижимость [76]
Непознанное [8]
Нефтепродукты [1]
Оборудование [72]
Общество и политика [11]
Отдых [36]
Отношения [16]
Продукты питания [12]
Промышленность [23]
Работа [29]
Разное [35]
Религия [2]
Семья и домашний очаг [77]
Строительство и ремонт [266]
Товары и услуги [117]
Туризм и путешествия [51]
Текстиль [3]
Технологии [12]
Хобби и увлечения [38]
Украшения [2]
Уход за собой [27]
Финансы [88]
Физкультура и спорт [19]
Статья на тему «Авто и мото»: Сучасні види автошин: чим відрізняється літня і зимова гума?

Сучасні види автошин: чим відрізняється літня і зимова гума?

Сучасні види автошин: чим відрізняється літня і зимова гума?

Що собою являють шини, і для чого вони служать? Автомобільна шина - пружна оболонка колеса, що забезпечує контакт з дорожнім покриттям. Поглинає коливання, покришки покращують траєкторію руху транспортного засобу. Для виробництва шин використовується не тільки гума на основі натуральних і синтетичних каучуків, але і корд - дуже міцний тип тканини з металевих або полімерних ниток.

Сама функціональна частина шини - протектор, службовець для захисту від проколів та оптимальної взаємодії з дорожнім полотном в разі несприятливих умов: дощу, бруду, снігу та ін Для цього на протекторі є певний малюнок, завдяки рельєфним рисами якого видаляється волога з поверхні автопокришки. Візерунок протектора буває спрямованим, ненаправленим або асиметричним. Спрямований тип малюнка добре видаляє воду з шини при контакті з мокрою трасою, завдяки цьому забезпечується зчеплення з дорожнім полотном. Даний вид шин складний в монтажі, від якого залежить безпека керування автомобілем. Шини з ненаправленим малюнком легко встановлюються, мають меншу вартість, часто встановлюються заводом-виробником. Протектор асиметричних шин включає два типи малюнка, його права частина призначена для сирої погоди, а ліва для сухої. Внутрішня боковина шини має велику жорсткість, ніж зовнішня, завдяки чому відбувається більш щільний контакт з трасою.

В залежності від сезону використання шини можна розділити на три великих групи: літні, зимові та всесезонні шини. За правилами кожному сезону відповідає своя група, що збільшує безпеку при керуванні транспортом і продовжує термін життя гуми в конкретних експлуатаційних умовах.

Літні автошини розраховані на взаємодію з гарячим асфальтом, вони можуть бути використані на високих швидкостях. Ця група шин дуже стійка і завжди довго служить при раціональному використанні. Зимові шини стійкі до дії низьких температур, зберігаючи навіть в морози всі свої експлуатаційні властивості. Підвищення температури повітря до десяти градусів може викликати стирання протектора на зимових шинах. При цьому якщо не затягувати сезонну зміну покришок, то зимова гума буде служити вам не один рік. При настанні несприятливої зимової погоди можна використовувати зимові шини з шипами, забезпечують хорошу маневреність і прохідність автомобіля. Деякі види зимових шин мають спеціальні отвори, в них потреби вставляються шипи. В регіонах, де можливі об'ємні снігопади можуть стати в нагоді ланцюги протиковзання, що приєднуються до поверхні покришок для підвищення зчеплення з дорогою.

Всесезонні автомобільні шини можна використовувати в будь-який час року, якщо ви, звичайно, живете в помірному кліматичному поясі. Для них також потрібні якісні дороги і оптимальні температури повітря. В основі шин лежить подвійний протектор: одна половина річна, а інша зимова. Всесезонні шини зазвичай приходять в непридатність швидше, ніж набір сезонних шин. Однак не слід економити на автошина - вони запорука успішної і довгої їзди вашого автомобіля. Ретельно зважуйте всі умови при підборі автопокришок і враховуйте при цьому свій стиль управління.

Матеріал надано сайтом www.megatrack.ru

Размещена 02.10.2013 | Просмотров: 688 | Источник: http://www.megatrack.ru

Читайте также:

Сбор и хранение семян цветов
Определение потребности предприятия в оборотном капитале
Болезнь гайморит у детей - лечение гайморита народными методами
Что требуется знать для взятия ипотеки в любом банке
С чего начать торговлю на бирже?
Юридическая компания на благо вашего дела
Мы не кактусы! Кактусы не мы!
Бензиновый генератор HITACHIE57S
Покер онлайн для пользователей Mac и Linux
Раскрутка портала статьями и обзорами