Каталог статей Chytayka

Белый каталог бесплатных статей

Разместить статью

Forex [48]
SEO [55]
UcoZ [0]
Авто и мото [148]
Бизнес [168]
Бытовая техника [53]
Вокруг нас [26]
Дети и родители [51]
Духовность [11]
Закон и право [24]
Здоровье и медицина [120]
Интернет [92]
Карьера [3]
Компьютеры и оргтехника [85]
Красота и здоровье [28]
Kулинария [24]
Культура и искусство [33]
Маркетинг [12]
Мебель [18]
Металлы [3]
Мир глазами журналиста [10]
Мобильные телефоны [17]
На злобу дня [6]
Наука и образование [62]
Недвижимость [76]
Непознанное [8]
Нефтепродукты [1]
Оборудование [72]
Общество и политика [11]
Отдых [36]
Отношения [16]
Продукты питания [12]
Промышленность [23]
Работа [29]
Разное [35]
Религия [2]
Семья и домашний очаг [77]
Строительство и ремонт [266]
Товары и услуги [117]
Туризм и путешествия [51]
Текстиль [3]
Технологии [12]
Хобби и увлечения [38]
Украшения [2]
Уход за собой [27]
Финансы [88]
Физкультура и спорт [19]
Статья на тему «Семья и домашний очаг»: Де купити глиняний посуд?

Де купити глиняний посуд?

В дитинстві я дуже любила їздити до бабусі. Там мені подобалося все: затишна хатина, природа, чисте повітря і особливо страви, які готувала бабуся. Матуся на раз детально розпитувала бабусю про її «чарівні» рецепти приготування страв. Але відтворити їх дивовижний смак, так і не могла.

Вже дорослою, поїхала до бабусиної хати і як сувенір взяла каструлю, в якій бабуся готувала борщ та інші страви. Це була не просто каструля, а глиняний супник з чудовим рослинним орнаментом.

От і я вирішила приготувати борщ в цьому глиняному посуді. Я була здивована – в мене вийшло приготувати такий же смачний борщ як готувала бабуся. І тоді я зрозуміла – це все «чарівний» глиняний посуд, тому що важливо не лише як і з чого ми готуємо страви, але дуже важливо в чому.

Я вирішила повністю оновити свою кухню та купити глиняний посуд, зокрема глиняний супник та глиняні миски. Для узвару я захотіла купити глиняний глечик і глиняні чашки. А щоб відгадати секрет приготування смачного цілющого чаю, який готувала моя бабуся – вирішила купити глиняний чайник.

Але я зіткнулася з проблемою – де купити глиняний посуд в Києві. Почала з художніх крамниць та крамниць із сувенірами. Там є багато глиняних виробів, але такого глиняного посуду, який був у бабусі я не знайшла. Багато глиняного посуду (особливо, який продають у супермаркетах) виготовлений в Китаї.

Почала читати літературу про глиняний посуд. З’ясувалося, що глиняний посуд, який мала бабуся – це опішнянський глиняний посуд. Його назва походить від назви селища в якому він виготовляється – Опішні (Полтавська область). Цей глиняний посуд виготовляється з глини, яку видобувають в цьому селищі та яка є екологічно чистою, тому і називається опішнянська кераміка.

Глиняний опішнянський посуд є неповторним, його не можна переплутати з глиняним посудом, який виготовляють майстри інших регіонів. Опішнянський глиняний посуд є дуже практичним і має колоритний орнамент.

Знову відновила свої пошуки. Але купити глиняний посуд в Києві з опішнянської глини не так і просто. Відвідала багато крамниць, Андріївський узвіз, інші місця, де в Києві народні майстри продають свої глиняні вироби, але опішнянського глиняного посуду знайти не змогла. Я бачила багато гарних виробів з глини, які є досить сучасними і красивими, але хотілося саме опішнянський глиняний посуд, який вже перевірений часом та який не можна переплутати з глиняним посудом, виробленим в інших країнах, оскільки цей глиняний посуд є автентично українським.

Звернулася до інтернету. Декілька хвилин пошуку і натрапила на інтернет-магазин «Гончарик» http://goncharyk.com.ua- магазин опішнянського глиняного посуду. Я була дуже здивована: в інтернет-магазині «Гончарик» великий вибір вишуканого глиняного посуду – глиняні супники і горшки, глиняні миски і тарілки – все чого душа бажає.

Я заповнила «кошик» в інтернет-магазині «Гончарик» http://goncharyk.com.ua до верху. Купила посуду на кожний день і деякий виключно на свята. Так, купила глиняні форми для випікання паски на Великдень, велику глиняну макітру для замішування тіста. Не змогла не втриматись, щоб не купити велику розписну глиняну миску для вареників, глиняний сметанник та салатник.

Отримала своє замовлення від інтернет-магазину «Гончарик» через три дні і зрозуміла, що зробила правильний вибір. Глиняний посуд, який я купила був ще красивішим ніж на фотографіях.

Почала готувати в глиняному посуді – страви вийшли просто як бабусині, які я коштувала в дитинстві. Все вдавалося так просто і легко, глиняний посуд ніби заповнив кухню якоюсь позитивною енергією, яка надавала завзяття.

Накрила стіл глиняним посудом: поставила глиняні миски для борщу та глиняні тарілки для других страв. В глиняному глечику подала компот та поставила глиняні стакани. Прийшли гості, посідали за стіл і я поставила на стіл глиняний супник з борщем. Всі одностайно погодились – такого смачного борщу ще ніхто не коштував. І я розповіла свій секрет – все це тому, що готувалася в глиняному посуді.

А як гарно виглядали вареники у великій опішнянській глиняній мисці, сметана в глиняному салатнику. Всі були здивовані , що в глиняному посуді можна готувати не лише традиційні українські страви, але і сучасні. Прикладом цього став салат «Жульєн», приготовлений в маленьких глиняних салатниках (їх можна ставити до духової шафи).

Моя вечеря вдалася. Всі були дуже задоволені стравами, які я приготувала та вражені глиняним посудом, який робив їх неперевершеними та ще й надавав естетичного задоволення. Сидячи за столом, який був накритий опішнянським глиняним посудом ми відчули себе справжніми українцями і стали горді з того, що в такій не вимушеній домашній обстановці ми підкреслили якої нації ми люди і отримали від цього задоволення.

Тож рекомендую, хочете готувати смачну та корисну їжу, заряджатися позитивною енергією і при цьому нагадувати собі і оточуючим, що ми українці і горді з цього - купіть глиняний посуд в інтернет-магазині опішнянської кераміки «Гончрик» http://goncharyk.com.ua.

Размещена 17.02.2015 | Просмотров: 1521 | Источник: http://chytayka.at.ua/publ/semja_i_domashnij_ochag/de_kupiti_glinjanij_posud/33-1-0-2936

Читайте также:

Зачем нужна регистрация в каталогах через 1PS.RU?
О вреде и пользе жвачки
Что делать, чтобы не жить на одну зарплату?
Устройство детской площадки на дачном участке
Зачем нужна притирка тормозных колодок, дисков
Элитная Бытовая Техника – Стиральные И Посудомоечные Машины
Юридическая компания на благо вашего дела
Болты - крепежные изделия
Клиника «Шарм» - лидер по ринопластике
Тестовые задания для самопроверки