Каталог статей Chytayka

Белый каталог бесплатных статей

Разместить статью

Forex [48]
SEO [55]
UcoZ [0]
Авто и мото [148]
Бизнес [168]
Бытовая техника [53]
Вокруг нас [26]
Дети и родители [51]
Духовность [11]
Закон и право [24]
Здоровье и медицина [120]
Интернет [92]
Карьера [3]
Компьютеры и оргтехника [85]
Красота и здоровье [28]
Kулинария [24]
Культура и искусство [33]
Маркетинг [12]
Мебель [18]
Металлы [3]
Мир глазами журналиста [10]
Мобильные телефоны [17]
На злобу дня [6]
Наука и образование [62]
Недвижимость [76]
Непознанное [8]
Нефтепродукты [1]
Оборудование [72]
Общество и политика [11]
Отдых [36]
Отношения [16]
Продукты питания [12]
Промышленность [23]
Работа [29]
Разное [35]
Религия [2]
Семья и домашний очаг [77]
Строительство и ремонт [266]
Товары и услуги [117]
Туризм и путешествия [51]
Текстиль [3]
Технологии [12]
Хобби и увлечения [38]
Украшения [2]
Уход за собой [27]
Финансы [88]
Физкультура и спорт [19]
Статья на тему «Строительство и ремонт»: Електрична тепла підлога - як уникнути помилок при монтажі!

Електрична тепла підлога - як уникнути помилок при монтажі!

Електрична тепла підлога Devi

Часті помилки, які люди допускають коли укладають електричну теплу підлогу.

Ви придбали систему підігріву підлоги. У вас все готово для монтажу. Нагрівальний мат або нагрівальний кабель ви вирішили укласти самостійно, не вдаючись до послуг фахівців. В принципі теплу підлогу devi можна встановити і самостійно попередньо прочитавши уважно інструкцію, яка додається до кожного комплекту, і маючи базові знання в електриці. Відразу скажу, що двожильний мат змонтувати кілька простіше ніж нагрівальний кабель. Ну по-перше: нагрівальний мат йде вже як готова система, кабель який в заводських умовах укладений з потрібним кроком укладання на сітку. Практично завжди, потужність мата становить 150 ватів на квадратний метр, це якраз та потужність, яка потрібна для того, що б створити ефект теплої підлоги в квартирі. І за рахунок того, що над гріючим кабелем двожильного мата, підйом не дуже високий 1,0 - 2.0 см. поверхню підлоги прогрівається швидко і рівномірно.

Увага! Під нагрівальні мати devi, не укладається теплоізоляція, щоб не було деформації поверхні підлогового покриття.

Чому? Все просто. Товщина, яка буде над теплою підлогою не перевищує 2 см, і якщо покласти ізолюючий матеріал, то під вагою проживаючих людей або меблів, вона дасть осадку, що спричинить за собою пошкодження підлогового покриття. З цього, електричний тепла підлога devi двожильні мати треба укладати тільки на тверде бетонне перекриття, або на стару кахельну плитку. До речі укладання на стару плитку є ще однією перевагою, так як дозволяє не здійснювати демонтаж старої. Практика показує, що 90% покупців електричного теплого статі в матах, є власники квартир, так як в квартирі найчастіше не реально підняти рівень підлоги на 4-5 см.

Тепер давайте розглянемо інший вид теплої підлоги - двожильний нагрівальний кабель. В чому полягає перевага такого виду теплої підлоги. Під такий теплий пол, має сенс укладати теплоізоляцію, так як він повинен заливатися в стяжку 3-4 см. і цього вистачить, що б утворилася міцна платформа для підлогового покриття. Друга перевага: такий вид підігріву підлоги, можна зробити і основним джерелом обігріву вашого приміщення, змінивши потужність на квадратному метрі, збільшивши її до 170 - 180 ватт. І вся товщина над кабелем буде служити акумулятором тепла, рівномірно поширюючи його по всій площі. Теплоізоляція яка укладена під електричний тепла підлога, буде зберігати тепло на вашій території не грея стелю сусідові, а основна стяжка яка покриває тепла підлога devi зробить якісний тепло-відбір, і в теж час не дасть підлозі швидко охолонути. Теплі підлоги будуть включатися рідше, економлячи вашу електроенергію. Такий вид кабельного підігріву підлоги, частіше застосовуються в саунах, приватних будинках, на балконі.

Електрична тепла підлога Nexans

Так само, дуже добре для підігріву підлоги, застосувати тепла підлога nexans.

Якщо ви вирішили купити тепла підлога nexans, в нашому інтернет магазині, вам не обов'язково їхати в київ. Просто наберіть номер телефону, або оформляйте замовлення онлайн і менеджер зв'яжеться з вами. Ми з задоволенням проконсультуємо кожного бажаючого покупця. Абсолютно без платно!

Размещена 04.06.2013 | Просмотров: 916 | Источник: http://fan-heater.kiev.ua/shop/425/desc/ehlektricheskij-teplyj-pol-kak-izbezhat-oshibok-pri-montazhe

Читайте также:

Квартиры на Кипре - что предлагает рынок
Первое видео было механическим
Как избежать мошенничества при покупке квартиры?
Особенности влияния погоды на здоровье человека
Аренда квартир в Красноярске
Как проще заказать качественную сантехнику?
Рынок форекс
Проведение кассовых операций
Автоматические ворота
Именно благодаря сайту, пользователи могут составить свое мнение о вашей фирме