Каталог статей Chytayka

Белый каталог бесплатных статей

Разместить статью

Forex [48]
SEO [55]
UcoZ [0]
Авто и мото [148]
Бизнес [168]
Бытовая техника [53]
Вокруг нас [26]
Дети и родители [51]
Духовность [11]
Закон и право [24]
Здоровье и медицина [120]
Интернет [92]
Карьера [3]
Компьютеры и оргтехника [85]
Красота и здоровье [28]
Kулинария [24]
Культура и искусство [33]
Маркетинг [12]
Мебель [18]
Металлы [3]
Мир глазами журналиста [10]
Мобильные телефоны [17]
На злобу дня [6]
Наука и образование [62]
Недвижимость [76]
Непознанное [8]
Нефтепродукты [1]
Оборудование [72]
Общество и политика [11]
Отдых [36]
Отношения [16]
Продукты питания [12]
Промышленность [23]
Работа [29]
Разное [35]
Религия [2]
Семья и домашний очаг [77]
Строительство и ремонт [266]
Товары и услуги [117]
Туризм и путешествия [51]
Текстиль [3]
Технологии [12]
Хобби и увлечения [38]
Украшения [2]
Уход за собой [27]
Финансы [88]
Физкультура и спорт [19]
Статья на тему «Товары и услуги»: Канцтовари оптом, їх правильний вибір.

Канцтовари оптом, їх правильний вибір.

Канцтовари - хто не знає, що включає в себе це поняття? Це дуже просто і відповісти на це питання може будь-хто. Всі ми стикаємося з канцтоварами з самого молодшого віку. Ми граємо з нашими дітьми, малюємо, вчимося і працюємо, при всьому при цьому, використовуючи різні канцтовари.

Канцелярські товари відіграють у наш час значну роль в успішному розвитку наших дітей. Адже за допомогою канцтоварів вони спочатку починають гратися, копіюючи поведінку батьків, намагаються щось написати, нехай навіть у них це зовсім не виходить. Пізніше вони починають малювати і ліпити щось, також використовуючи при цьому різні канцелярські товари. Ну а вже коли настане час йти до школи, то там ніяк не обійтися без таких необхідних ручок, олівців, фломастерів та маркерів, лінійок і багатьох багатьох інших приналежностей, які згодом і складуть основу майбутнього розвитку вашої дитини.

Але канцелярські товари потрібні не тільки у навчальній діяльності, вони також застосовні в інших областях і не варто думати, що призначення канцтоварів настільки вузьке.

Канцелярські товари застосовні і на робочих місцях, особливо це видно в офісах і в різних компаніях. На сьогодняшній день всі компанії купують канцтовари оптом.

В офісі просто не обійтися без хоча б найнеобхідніших канцелярських товарів. Вони включають ручки, степлери і дироколи, папір і файли, папки та інше, що можна придбати в спеціалізованих магазинах, які пропонують нам зараз величезний вибір різних аксесуарів.Якщо Ви вирішили зробити замовлення через сайт, то, оформивши замовлення канцтоварів оптом в інтернет-магазині, зверніть увагу на таку не маловажну частину, як доставка. Як правило, вартість доставки в більшості інтернет-магазинів вже входить у вартість товару, звичайно при умові, що у вашому замовленні не один олівець з гумкою. Звичайно, якщо Ви замовляєте не значні речі, то безумовно зручніше купити канцелярські товари де-небудь по дорозі. Інша справа, якщо Ви оформляєте замовлення на канцтовари оптом для офісу. 

Крім доставки канцтоварів, ще необхідно уточнити і з розвантаження. Адже буде зовсім не цікаво, якщо Ваше замовлення, з канцтоварами складається з 5 коробок і ще 20 коробок паперу доведеться Вам самим і розвантажувати.

Тому, що б не зіткнутися от з такими сюрпризами при замовленні канцтоварів оптом в незнайомих інтернет магазинах, завжди уточнюйте щодо доставки канцтоварів оптом та паперу в офіс і чи буде здійснено розвантаження та складування канцелярських товарів та паперу. І так, перед Вами постало питання знайти постачальника та укласти договір на постачання канцтоварів для офісу.

Відкривши інтернет або друковане видання, Ви з легкістю зможете відшукати сотні компаній готових запропонувати Вам свої послуги, з поставки канцелярських товарів оптом. Але одна справа запропонувати, а інша справа реально виконати замовлення і стати довгостроковим партнером. І тут криється багато підводних каменів.

Постараємося розібратися в цьому різноманітному світі постачальників канцтоварів для офісу.

1. Не секрет, що в першу чергу Вас буде цікавити виконання Вашого першого замовлення. Іншими словами кому Ви довірите життєдіяльність свого офісу і свої гроші. Відкривши будь-якої пошуковий сайт і вбивши в пошуковий рядок фразу канцтовари оптом, Ви знайдете нескінченну кількість постачальників канцтоварів оптом. Але як визначити того, хто Вас не підведе? Для початку подивіться історію створення сайту. Неважливо наскільки він красивий, але якщо він був зареєстрований півроку тому, наскільки надійний і досвідчений такий постачальник? А перевірити це дуже легко. Зайдіть на сервіс перевірки доменних імен і вбийте назву сайту та одразу ж зрозумієте коли був створений цей сайт і вирішите чи слід переходити до наступної фази роботи.

2. Важливо ще й наявність власного офісу та складу у постачальника. Хоча на перший погляд може це здатися і не настільки важливим, адже Вам головне, що б доставили вчасно замовлення. А тепер подумайте, якщо у обраного Вами постачальника немає складу, це має на увазі те, що замовлений Вами товар він буде збирати у інших постачальників. Одна справа якщо Ви замовили 2 коробки паперу і пару ручок. 

Припустимо, на www.violex.kiev.ua Ви зважилися і оформили замовлення, і робите пердплату. А чи є гарантії того, що можна знайти постачальника , який доставить Вам товар після Вашої проплати. Замовивши і сплативши канцтовари , Ви можете просто позбутися грошей, зв'язавшись з шахраями. І всі розмови, що у «нас закрита територія, інвентаризація, ми самі все привеземо» ігноруйте і спробуйте наполягти на тому, що б приїхати в офіс під будь-яким приводом, за документами, підписати договір і т.д. Неважливо поїдете Ви чи ні, головне запитайте, і чекайте реакції. І залежно від цієї відповіді, прийміть рішення, чи продовжувати далі розмову.

Пам'ятайте, що б повноцінно забезпечувати підприємства канцтоварами, папером, картриджами, продуктами харчування, господарськими товарами та багатьом іншим, не можна обійтися без власного складу і багаторічного досвіду роботи на ринку!

Размещена 07.05.2013 | Просмотров: 1115 | Источник: http://violex.kiev.ua

Читайте также:

Отдых как вид деятельности
Как проще заказать качественную сантехнику?
Все о гаджетах
Вышел из строя сотовый? Решаем эту проблему
Страхование
Эксперты форекс
Аренда квартир в Красноярске
Porsche Cayenne 3,6
Зачем они нужны, канцтовары для офиса и школы ?
Экономическая сущность финансовой санации предприятия и порядок ее проведения