Каталог статей Chytayka

Белый каталог бесплатных статей

Разместить статью

Forex [48]
SEO [55]
UcoZ [0]
Авто и мото [148]
Бизнес [168]
Бытовая техника [53]
Вокруг нас [26]
Дети и родители [51]
Духовность [11]
Закон и право [24]
Здоровье и медицина [120]
Интернет [92]
Карьера [3]
Компьютеры и оргтехника [85]
Красота и здоровье [28]
Kулинария [24]
Культура и искусство [33]
Маркетинг [12]
Мебель [18]
Металлы [3]
Мир глазами журналиста [10]
Мобильные телефоны [17]
На злобу дня [6]
Наука и образование [62]
Недвижимость [76]
Непознанное [8]
Нефтепродукты [1]
Оборудование [72]
Общество и политика [11]
Отдых [36]
Отношения [16]
Продукты питания [12]
Промышленность [23]
Работа [29]
Разное [35]
Религия [2]
Семья и домашний очаг [77]
Строительство и ремонт [266]
Товары и услуги [117]
Туризм и путешествия [51]
Текстиль [3]
Технологии [12]
Хобби и увлечения [38]
Украшения [2]
Уход за собой [27]
Финансы [88]
Физкультура и спорт [19]
Статья на тему «Наука и образование»: Coures By Kevin

Coures By Kevin

Висока якість! Задоволення! Найкращі результати! Більше 10 000 студентів рекомендують центр підготовки до здачі міжнародних тестів Courses By Kevin. З часу заснування у нас викладають лише висококваліфіковані носії мови, які люблять і знають свою справу. Ми індивідуально розглядаємо ситуацію кожного нашого студента і готові запропонувати та розробити для вас як стандартний курс, так і інтенсивний.

1) The Test of English as a Foreign Language (TOEFL) є одним із найбільш популярних тестів на знання англійської мови. Більше 9000 коледжів, університетів і організацій в більш ніж 130 країнах визнають і приймають результати TOEFL.

2) Щоб подати заяву на імміграцію в Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Великобританію; або для навчання в Канадi, Австралії, Новій Зеландії, американських, англійських чи ірландських університетів вам необхідно здати International English Language Testing System (IELTS). За десять років досвіду і репутації, Кевін розробив цілеспрямовану програму підготовки до IELTS, яка висвітлює найбільш важливі навички і стратегії.

3) GMAT (Admission Test Graduate Management) – це тест, який оцінює аналітичні здібності і є основним критерієм для прийому в бізнес-школи та університети на програми МВА, ступінь магістра, PhD, EMBA і т.д. CoursesByKevin розробили 3-ох місячну програму для студентів з середнім та високим рівнем англійської мови. Кевін вважає, що найкращий спосіб підготуватися до GMAT - проаналізувати сотні важких вибулих питань GMAT, застосовуючи індивідуально розробленні і перевіренні стратегії.

4) The Graduate Record Examinations (GRE) визнається більшістю програм для аспірантів в Американських університетах. Лише найбільш наполегливі студенти отримують право проходити підготовку. Протягом курсу студенти опрацьовують більше 4000 найбільш вживаних слів і аналізують більше 1000 усних запитань з чисельними завданнями і роботою в класі.

5) SAT – тест, необхідний для вступу в престижні коледжі США відразу після закінчення школи. Вважається одним з найбільш поширених стандартних тестів в США і Канаді. Щороку близько 1,5 мільйона осіб здають даний тест для вступу до університету. Тест дозволяє з точністю визначити рівень знань абітурієнта, враховуючи те, що рівень викладання в школах різний.
TEXT.RU - 100.00%

Размещена 31.10.2014 | Просмотров: 261 | Источник: http://chytayka.at.ua

Читайте также:

Как противостоять герпесу?
Как приобрести радиостанцию?
Клиника «Шарм» - лидер по ринопластике
Страхование
Измерительные приборы при обустройстве многих процессов
Никто Не Знает Своей Судьбы
Замена масла в АКПП
Особенности выполнения системы электрических теплых полов
Как сохранить свои сбережения и инвестиции
Муравьиная кислота