Каталог статей Chytayka

Белый каталог бесплатных статей

Разместить статью

Forex [48]
SEO [55]
UcoZ [0]
Авто и мото [148]
Бизнес [168]
Бытовая техника [53]
Вокруг нас [26]
Дети и родители [51]
Духовность [11]
Закон и право [24]
Здоровье и медицина [120]
Интернет [92]
Карьера [3]
Компьютеры и оргтехника [85]
Красота и здоровье [28]
Kулинария [24]
Культура и искусство [33]
Маркетинг [12]
Мебель [18]
Металлы [3]
Мир глазами журналиста [10]
Мобильные телефоны [17]
На злобу дня [6]
Наука и образование [62]
Недвижимость [76]
Непознанное [8]
Нефтепродукты [1]
Оборудование [72]
Общество и политика [11]
Отдых [36]
Отношения [16]
Продукты питания [12]
Промышленность [23]
Работа [29]
Разное [35]
Религия [2]
Семья и домашний очаг [77]
Строительство и ремонт [266]
Товары и услуги [117]
Туризм и путешествия [51]
Текстиль [3]
Технологии [12]
Хобби и увлечения [38]
Украшения [2]
Уход за собой [27]
Финансы [88]
Физкультура и спорт [19]
Статья на тему «Товары и услуги»: Кращі іграшки для кращих малюків.

Кращі іграшки для кращих малюків.

У кожного маленького дива завжди повинні бути найкращі дитячі товари і різноманітні дитячі іграшки. Але в першу чергу вони не повинні приносити шкоду вашій дитині. Всі батьки купують для своїх дітей іграшки і дитячі товари інстинктивно, прислухаючись до порад продавців-консультантів, або ж дивляться на ціни дешевше, або купують те, що дуже захотілося їх чаду. Перед тим, як купити дитині іграшки або дитячі товари, обов'язково зверніть увагу на якість цих товарів. Чим краща якість, тим безпечніше буде використання товару для вашого малюка. Взагалі, за законодавством всі дитячі товари повинні супроводжуватися сертифікатами якості. Тому тільки самі мами і тата можуть подбати про виборі тільки найкращих товарів для малюків. Батькам потрібно враховувати те, що дитина обов'язково потягне іграшку або дитячі товари в рот, тому, в жодному разі фарба не повинна злазити з придбаних вами товарів. А надто яскраві дитячі товари не дуже позитивно впливають на психіку дитини, а ще і псують зір. Тому обов'язково звертайте увагу на забарвлення дитячих товарів. Ще варто враховувати, чим яскравіше фарба, тим вона дешевше і більш токсична.

Перед тим, як купувати іграшки і дитячі товари, обов'язково потрібно їх понюхати. Вони в жодному разі не повинні мати запах пластику, фарби або гуми. Так що, якщо товари мають не дуже гарний запах, краще відмовитися від їх придбання. Завжди перевіряйте товари на міцність. Перш ніж здійснити покупку, коштує дуже ретельно перевіряти вибраний товар на міцне і надійне кріплення з'єднань. Оскільки не міцно приєднані кріплення можуть або зламатися, або зашкодити дитині, або ж просто діти можуть проковтнути дрібні запчастини. Навіть, як на перший погляд здається, що м'які іграшки нешкідливі, насправді можуть принести шкоду, тому звертайте увагу на очі в маленьких іграшок, щоб вони були міцно пришиті або міцно прикріплені, адже вони теж можуть відірватися і малюк зможе їх проковтнути. Так само дуже важливо, що б іграшка була без маленьких отворів, або гострих кутів, так як дитина може засунути пальці в отвір або ж напоротися на гострий кут. Не менш важливим є і те, ніж наповнена м'яка іграшка, краще буде, якщо вона буде наповнена силіконом, тому що поролон через деякий час починає виділяти шкідливі речовини.

Тому якщо Ви турбуєтесь за безпеку Вашого малюка, обов'язково звертайте увагу на якість товару, на його склад, на його забарвлення, на його зовнішній вигляд. Іграшка і дитячі товари обов'язково повинні відповідати віку дитини, також іграшка повинна бути багатофункціональної і розвиваючої, чим більше функцій буде в іграшці, тим краще це буде сприяти розвитку дитини. І купуйте своїй дитині тільки найкраще, адже від цього залежить його майбутнє.

Які ж іграшки і дитячі товари купувати, коли у Вас з'явився малюк?

У першу чергу, потрібно обдаровувати свого дитинчати не дорогими товарами, а ласкавою і ніжною посмішкою. Адже завдяки батькам, дитина починає пізнавати навколишній світ і бачити перші в своєму житті дитячі товари і іграшки. Найперші предмети, які повинні бути у Ваших діток це різноманітні брязкальця, подвесочки, гумові кільця. Все це повинно бути яскравим і завжди бути в полі зору дитини, так як увагу дитини повинна залучати щось яскраве і позитивне. Коли дитинка трохи-трохи підросте, йому потрібно купувати такі іграшки, які можна буде взяти в руку і кинути, або щоб вона була дзвінкої або шарудливою, що б розвивати слух дитини, але, в жодному разі не повинна бути занадто гучну, щоб не пошкодити барабанної перетинки малюка.

Ще дуже важливо запам'ятати правило про те, що іграшки і дитячі товари треба не просто збирати, а вибирати. Звичайно, не купити зовсім ніяких іграшок своїй дитині, просто неможливо. Але все одно буде краще, якщо ця іграшка буде зроблений своїми руками. Зараз багато товарів, з яких можна зробити улюблену игрушечку для дитини. І для нього вона не буде нітрохи гірше від тих, які будуть куплені, навіть навпаки буде корисно. Тому творіть, розкривайте свій творчий потенціал, щоб Ваша дитина міг пишатися тим, що мама або тато зробили його улюблену іграшку власноруч.

Размещена 18.01.2013 | Просмотров: 591 | Источник: http://violex.kiev.ua

Читайте также:

Профильные трубы
Мотоблоки MTD по выгодным ценам?
Мобильная связь: что новенького?
Посуточная аренда квартир в Израиле
Оффшор на БВО (BVI)
Выбор материала для отделки фасада
Пришла весна. Пора бороться с простудой
Интернет поможет при продаже автомобиля
Мощность кухонной вытяжки
VW Scirocco - новое лицо Volkswagen