Каталог статей Chytayka

Белый каталог бесплатных статей

Разместить статью

Forex [48]
SEO [55]
UcoZ [0]
Авто и мото [148]
Бизнес [168]
Бытовая техника [53]
Вокруг нас [26]
Дети и родители [51]
Духовность [11]
Закон и право [24]
Здоровье и медицина [120]
Интернет [92]
Карьера [3]
Компьютеры и оргтехника [85]
Красота и здоровье [28]
Kулинария [24]
Культура и искусство [33]
Маркетинг [12]
Мебель [18]
Металлы [3]
Мир глазами журналиста [10]
Мобильные телефоны [17]
На злобу дня [6]
Наука и образование [62]
Недвижимость [76]
Непознанное [8]
Нефтепродукты [1]
Оборудование [72]
Общество и политика [11]
Отдых [36]
Отношения [16]
Продукты питания [12]
Промышленность [23]
Работа [29]
Разное [35]
Религия [2]
Семья и домашний очаг [77]
Строительство и ремонт [266]
Товары и услуги [117]
Туризм и путешествия [51]
Текстиль [3]
Технологии [12]
Хобби и увлечения [38]
Украшения [2]
Уход за собой [27]
Финансы [88]
Физкультура и спорт [19]
Статья на тему «Товары и услуги»: Корисні відомості про папір

Корисні відомості про папір

Папір - деревна маса, перероблена в тонкі листи. Залежно від призначення, склад паперу буває різний.

Розрізняють такі види паперу:
Газетний папір. Склад - механічна деревинна маса (не менше 85% ) Якість: ламкість, здатність жовтіти через певний час. Найтонший і дешевий папір.
Картон. Більше 250 грамів на один квадратний метр - картон.
Книжково - журнальний папір.Книжково - журнальний папір для офсетного друку (має змішану структуру, містить частинки деревини. ) Зазвичай його використовують в офісах (папір А4) . Щільність - 60-80 г/м2.
Крейдований папір. Крейдований папір - щільний якісний папір. З одного або двох сторін папір покривають крейдяним шаром, завдяки чому він стає гладким і яскравим. Використовують такий папір при виготовленні повнокольорових виробів поліграфії: каталогів, брошур, журналів, календарів.
Офсетний папір. Область застосування офсетного паперу: друк газет, книг, журналів. Щільність паперу становить 60-220 гр/м.кв.

- Деякі люди ставлять під питання геніальність винаходу паперу . Адже мільйони років оси будують свої житла з справжнього паперу , пережовуючи деревину. Людям залишалося хіба що повторити цей процес.
- Папір не тільки їстівний, а й володіє такою енергетичною цінністю, як картопля! Папір на 85 % складається з целюлози, яка сама по собі є складним вуглеводом. Білків в ній немає, а от глюкоза є. Так що вміст гаманця згодиться навіть на безлюдному острові :)
-500 тис. тонн паперових відходів утворюється тільки в Москві за один рік.
- Масу для виробництва паперу роблять з дерев хвойних порід (так як вони містять до 60 % целюлози).
-350 млн. тонн паперу виробляється в усьому світі щороку.
- Папір в 105 році нашої ери винайшов китаєць Цай Лунь . В якості сировини він використовував волокно тутового дерева.
- Цікаво, що країни - лідери з виробництва паперу більше всіх його і споживають. На першому місці стоїть США , на другому - Китай, на третьому - Японія.
-В Індії для виготовлення паперу, який використовується в пакетиках для заварювання чаю, намагалися використовувати і джут, бавовник, листя ананаса і багато іншого. Зупинилися на манільських коноплях . Саме папір з цієї рослини був міцним і не мав смаку.
- У давні часи, папір був невибілений ( сіро-коричневим) і ті , хто багато читав , швидко садили собі зір . Як тільки в 18 столітті відкрили Хлор, то перше його промислове застосування було - відбілювання паперу. Нарешті зір людей перестав страждати.
- Катерина II 240 років тому подумала і вирішила, що папір можна використовувати в грошових відносинах. Саме тоді, за наказом імператриці з'явилися перші паперові гроші.
- До речі, як тільки на аркуші паперу з'являються дата та підпис - він стає документом.
- У США нещодавно засудили підлітка на два роки за знущання над тваринами. Він купив стопку кольорового паперу, посадив на неї хамелеона і став висмикувати по аркушу. Тварина 19 разів змінювала колір, після чого померла від перенапруги .
- Відомо, що жоден аркуш паперу, навіть папір А4 фомату, неможливо скласти навпіл більше семи pаз. Але шість років тому, одна американська школярка провела ціле наукове дослідження з приводу згортання паперу.

Ця дівчинка -математик примудрилася скласти аркуш паперу навпіл ... 12 разів. Більше нікому в світі зробити цього не вдається досі.
- Екологи з'ясували : чиновники, юристи та фінансисти по витраті паперу б'ють всі рекорди. Один такий працівник за рік використовує (у перерахунку на деревах ) - цілих 17 хвойних стовбурів.
- У штаті Каліфорнія готували закон, згідно з яким для діловодства можна було використовувати тільки, зроблений з макулатури папір А4.
- Статистика: У Росії лише 0,1 % паперу виробляється з макулатури. У Європі ця цифра доходить до 50 %, а в Японії і зовсім - 65 % нового паперу робиться зі старої макулатури.
- У 1991 році під час операції « Буря в пустелі» для маскування танків використовувалася туалетний папір .
- На папері з конопель був написаний перший проект Декларації Незалежності США
- У лагуні Венеції щорічно виростає близько 500 тисяч тонн водорслей . І на прохання влади , які не знали як з цими водошарами боротися, одна фірма почала випускати спеціальний папір під назвою "Альгакарта". Це був папір з водоростей (до речі , він набагато міцніший за звичайний) користується великою популярністю у туристів Венеції. І багато листівок там виготовляються з такою незвичайного паперу.
- Один з найдорожчих папірців у світі - це пожовклий шматочок лущеного паперу, меню для пасажирів 3-го класу Титаніка. Меню було піднято з легендарного судна, що лежить на дні океану. Цей аркуш паперу був проданий на аукціоні за 45.000 $

- Зараз в усьому світі набирає популярність новий винахід - електронний папір. Це портативний носій інформації, дисплей, на якому можна читати тексти та зображення. Вважається, що в майбутньому - газети та журнали будуть виходити саме на електронному папері.

Виробництво паперу. Як робиться папір.

Размещена 20.09.2013 | Просмотров: 2220 | Источник: http://chytayka.at.ua

Читайте также:

Где можно увидеть подавитель обратной связи в работе?
Эксклюзивное мыло ручной работы
Как правильно купить шины для фронтальных погрузчиков
Волшебные кулинарные статьи, изысканные блюда и пироги
Расходы предприятия, их характеристика и состав
Послеродовая коррекция фигуры в клинике "Шарм"
Зачем они нужны, канцтовары для офиса и школы ?
Что Такое Портфолио?
Mercedes S-Class
Porsche Cayenne 3,6