Каталог статей Chytayka

Белый каталог бесплатных статей

Разместить статью

Forex [48]
SEO [55]
UcoZ [0]
Авто и мото [148]
Бизнес [168]
Бытовая техника [53]
Вокруг нас [26]
Дети и родители [51]
Духовность [11]
Закон и право [24]
Здоровье и медицина [120]
Интернет [92]
Карьера [3]
Компьютеры и оргтехника [85]
Красота и здоровье [28]
Kулинария [24]
Культура и искусство [33]
Маркетинг [12]
Мебель [18]
Металлы [3]
Мир глазами журналиста [10]
Мобильные телефоны [17]
На злобу дня [6]
Наука и образование [62]
Недвижимость [76]
Непознанное [8]
Нефтепродукты [1]
Оборудование [72]
Общество и политика [11]
Отдых [36]
Отношения [16]
Продукты питания [12]
Промышленность [23]
Работа [29]
Разное [35]
Религия [2]
Семья и домашний очаг [77]
Строительство и ремонт [266]
Товары и услуги [117]
Туризм и путешествия [51]
Текстиль [3]
Технологии [12]
Хобби и увлечения [38]
Украшения [2]
Уход за собой [27]
Финансы [88]
Физкультура и спорт [19]
Статья на тему «Авто и мото»: Ремонт АКПП - справа серйозна!

Ремонт АКПП - справа серйозна!

Прогрес справа серйозна, однак крім полегшення і покращення життя, він здатний доставляти як дрібні клопоти, так і серйозні неприємності.

Ось, наприклад, машини з автоматичною коробкою передач являють собою дивовижну і надзвичайно чудову знахідку для тих, кого наганяє жах, ну, або кілька напружує, постійне перемикання швидкостей. Але те, що автомати значно покращили наше перебування за кермом - це зовсім не означає, що з ними не буває проблем. Так, коли ми на дорозі, то з такою КПП відчуваємо себе персонами блакитних кровей, адже нам не доводиться без кінця смикати «милиця» (ручку від коробки передач), але не варто забувати, що чим досконаліша техніка, тим вона складніша в своїй конструкції, інакше кажучи, ми, користуючись усіма благами прогресу, не маємо ніякого уявлення, що ж там «ховається» всередині. Тому слід усвідомити одну-єдину, але вічне автомобільну істину: якщо хоча б одна із сотні деталей зноситься і, як наслідок, вийде з ладу, то про себе впевнено заявить нечітка робота агрегату, а потім настає і його повна поломка. Так, наприклад, якщо хоча б один з прецизійних поршнів у вашій АКПП застопорився, як починаються збої в роботі всієї трансмісії. Автобазар Україна, тим не менш, пропонує величезний вибір «автоматиков».

Коробка-автомат має неймовірну чутливість до перегрітого трансмиссионному маслу. На практиці це проявляється в тому, що досить в негоду, випадково заїхавши в глибокий сніг, і побуксовать в ньому хвилинок 20, як ваша дорогоцінна автоматична коробка передач згорить живцем. Ось саме такий нещасний випадок трапився з «Audi», причому в день покупки, після чого господареві ще довелося викласти дві тисячі «зелененьких» на її ремонт, результат від якого зійшов на немає вже буквально по закінченні року. Між іншим, до такої поломки (причому за такий же короткий часовий проміжок - 20 -25 хвилин) може призвести використання неправильного типу масла або його неякісні варіанти. Крім усього іншого, більшість робочих частин АКПП зношуються природним чином. Тому перш, ніж купувати машинку з автоматом, краще задумайтеся, у скільки вам обійдеться її ремонт і чи варта вона того. Наприклад, в автоматичних КПП встановлений магніт в масляному піддоні, який притягує металевий порошочек, що призводить до товстого шару осаду, що утворюється вже після 150 тисяч кілометрів пробігу. На механічній ж, магнітик буде чистіше чистого. Тому, купуючи б/у-шну машину, в першу чергу зверніть увагу на коробку передач, тому що колишній господар думає: «От продам авто з поломкою, а сам куплю нове!». Не попадіться на цей підступний гачок!

Якщо ви все-таки бажаєте йти в ногу з прогресом, а значить, віддаєте перевагу автомобіль з АКПП, то в разі поломки не самовольничайте, а краще зверніться до професіоналів. TEXT.RU - 100.00%

Размещена 04.05.2013 | Просмотров: 441 | Источник:

Читайте также:

Интернет поможет при продаже автомобиля
Новые веяния – индукционные варочные панели
Что такое купоны?
Акустическое проектирование
Сущность, задачи и методы финансового планирования
Мотоблоки MTD по выгодным ценам?
Как Правильно Чистить Зубы?
Семь причин от которых зависит ремонт межкомнатных дверей
Как сохранить сбережения. Гарантия вашей прибыли
Esit — производство весового оборудования